Адвокат у кримінальних справах

Адвокат по уголовным деламРеальна можливість здійснювати, а також захищати основні права людини у кримінальних справах забезпечується, перш за все, юридичними механізмами держави. Частиною таких механізмів є інститут адвокатури, без якого неможливо було б уявити організацію будь-якої європейської держави і відповідним чином гарантувати повний захист прав людини.

Вдале використання адвокатом норм Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України дасть можливість захистити законні інтереси громадян та юридичних осіб в органах державної влади (міліція, прокуратура, податкова міліція, СБУ и т.д.) і в судах всіх юрисдикцій і інстанцій.

Якщо у Вас немає висококваліфікованого адвоката в Києві, практикуючого в кримінальних справах, Вам, нажаль, буде неможливо, в сучасних реаліях скористатися правами, які гарантуються Вам Конституцією України та іншими законодавчими актами.

Мною надаються послуги адвоката на будь-якій стадії кримінального провадження, починаючи від відбирання пояснень у посадової особи по майбутній кримінальній справі, закінчуючи апеляцією і касацією на вирок суду, який набрав законної сили. Необхідно пам’ятати, що своєчасне звернення до адвоката і кінцевий результат – прямо взаємопов’язані.

Ваш успіх залежить безпосередньо від того, на якій стадії кримінального провадження справи, я, як адвокат, вступлю в процес. Завчасне звернення клієнта до правозахисника з конкретним питанням дозволяє правильно вибудувати лінію захисту, досконально вивчити матеріали справи і при необхідності оскаржити їх, грамотно підготувати клопотання, заяви, скарги, запити та інші необхідні процесуальні документи. Розумне рішення проблеми вимагає попереднього ознайомлення з фактами, які необхідно осмислити і проаналізувати.

Замовляючи послуги адвоката, Ви можете бути впевнені, що Вас безкоштовно проконсультують, і вже виходячи з результатів першої юридичної консультації адвоката, можливе складання договору про надання послуг. Завдяки тому, що Ви звертаєтеся з проблемою вчасно, у правозахисника з’являється можливість вникнути в суть питання. як говорив американський винахідник Чарльз Кеттерінг, добре сформульована проблема – Це на половину вирішена проблема. Звернувшись до адвоката, Ви також зможете уникнути неприємного моменту з пропуском процесуального строку на те чи інше процесуальне дію.

Послуги адвокатів у Києві, на сьогоднішній день, досить різноманітні, як, в общем- то, і затребувані. Серед міст України адвокати Києва користуються самим великим попитом, що припускає величезний потік різних процесуальних справ, з якими адвокатам щодня доводиться мати справу. Тому безсумнівно важливо знайти фахівця, який буде розуміти Вас з півслова і відноситься до Ваших проблем, як до своїх власних. Я гарантую відповідальне ставлення до всіх справ, які знаходяться у мене в виробництві.