Юридична консультація

female-graduate-studentНайперший крок на шляху вирішення складних життєвих ситуацій це – консультація юриста або адвоката (часто називають – юридична консультація). Як правило, під цими словами розуміють перше звернення за юридичною допомогою до компетентного у Вашому питанні юристу або ж адвокату.

Говорячи про те, що юридична консультація – це лише перший крок, я маю на увазі, що в ході консультації часто виникає потреба в подальшому правовому супроводі обговорених і проаналізованих дій. Адже навіть глибокі теоретичні знання чинного законодавства або докладна інформація, отримана клієнтом в ході консультації, про подальші його діях, не гарантують якісного і найголовніше позитивного завершення поточної проблеми. Більш того, найчастіше в ході консультації відпрацьовується стратегія та шляхи вирішення конкретної проблеми, а сама реалізація обговорених дій доручається професійного юриста.

Для того щоб перша зустріч пройшла якомога більш плідно, Ви повинні знати, що в процесі консультації адвокатом або юристом будуть задані ряд питань, відповіді на які необхідні для якісної правової оцінки Вашої ситуації. Дуже важливо щоб Ваші розповіді про наболіле та відповіді на поставлені запитання були максимально чесними, оскільки, даючи оцінку Вашої проблеми грунтуючись на недостовірній інформації, юрист може вибудувати невірну стратегію захисту, що в кінцевому підсумку призведе до програного справі. У більшості випадків, юридична консультація (консультація адвоката) проходить в усній формі, але в деяких випадках потрібно письмова консультація у вигляді юридичного висновку або юридичної експертизи (наприклад, з метою подальшого надання такого висновку в державні органи). Так само, консультація юриста або адвоката супроводжуватиметься вивченням матеріалів справи, тому не забудьте захопити з собою всі документи, що стосуються предмета діалогу.

Для того, щоб Вам було максимально зручно, консультація юриста (адвоката) здійснюється за попереднім записом у заздалегідь обумовлений час і проходить в офісі адвоката. Записатися Ви можете за телефонами, які вказані в розділі контакти адвоката або ж через електронну пошту.