Приступаючи до виконання зобов’язань, я використовую індивідуальний підхід до Клієнта та визначення гонорару, який може бути фіксований або “ціновий діапазон”, що залежить від кількості часу і числа фахівців, задіяних у справі.

При визначенні розміру гонорару враховується:

  • обсяг часу і роботи, необхідні для належного надання юридичних послуг
  • ступінь складності правових питань, пов’язаних з наданням юридичних послуг
  • тимчасові рамки професійних відносин адвоката з Клієнтом
  • ймовірність того, що надання юридичних послуг перешкоджатиме поданням адвокатом інших юридичних послуг (конфлікт інтересів)
  • необхідність залучення додаткових фахівців з питань, пов’язаних зі справою, яка перебуває в провадженні у адвоката, для отримання максимального результату
  • особливі або додаткові вимоги Клієнта стосовно строків надання юридичних послуг

У зв’язку з тим, що надання правової допомоги в багатьох випадках являє собою сукупність професійних зусиль і витраченого часу, визначення вартості послуг адвоката, так чи інакше, залежить від багатьох факторів.

Мною використовуються наступні системи оплати гонорару

Фіксована

передбачає незмінність вартості юридичних послуг в процесі надання правової допомоги та встановлюється при певному обсязі юридичних послуг

Погодинна

передбачає оплату юридичних послуг в залежності від часу витраченого адвокатом і визначається з розрахунку вартості однієї години роботи згідно тарифів – від 2000 грн. за годину.

Абонентська

передбачає комплексне юридичне обслуговування з фіксованою щомісячною оплатою, що передбачає отримання необмеженого обсягу юридичних послуг за зниженими цінами (от 10% до 30%)

Первинне консультування юридичних осіб проводиться безкоштовно