ПРЕДСТАВНИЦТВО АДВОКАТСЬКОГО БЮРО НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ІЗРАЇЛЮ

У зв’язку з виникненням значної кількості питань в юридичних процедурах, які неможливо самостійно реалізувати громадянами Ізраїлю на території України, виник запит в наданні кваліфікованої юридичної допомоги Адвокатським бюро «Оксани Соколовської».

Адвокати бюро представляють інтереси громадян Ізраїлю на території  України та інтереси громадян України на території Ізраїлю з питань, що стосуються правозастосування та реалізації прав клієнтів на підставі законодавства України і Ізраїлю.

Бюро надає наступні послуги для громадян Ізраїлю:

  1. Встановлення фактів пошкоджень рухомого та нерухомого майна внаслідок військових дій на території України.
  2. Стягнення матеріальної та моральної шкоди у випадку встановлення фактів пошкоджень (відкриття кримінальних проваджень,  проведення судових експертиз, подання позовних заяв про стягнення коштів та представництво інтересів громадян Ізраїлю на території України та за її межами, отримання сатисфакції).
  3. Супроводження процедури отримання громадянства України.
  4. Супроводження та допомога в отримання робочих віз для громадян України з метою встановлення офіційного статусу перебування на території Ізраїлю.
  5. Збір та подача до компетентних органів України та Ізраїлю документів в інтересах клієнтів, що підтверджують статус та права на підставі Закону про повернення.
  6. Правова допомога громадянам України на території Ізраїлю.   

    By clicking on the button, I consent to the processing of my personal data