ВИБОРЧЕ ПРАВО

Виборче право – це основне право громадянина України обирати та бути обраним до органів державної влади, а також органів місцевого самоврядування. Конституційне право закріплено ст. 38 основного закону держави України.

Дана галузь права визначає гарантії прав громадян на участь у виборах, регулює підготовку та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, сільських, селищних, міських, районних у містах рад, сільських, селищних, міських голів.

Вибори в Україні є основною формою народного волевиявлення, засобом безпосереднього здійснення влади українським народом.

Вибори є вільними та відбуваються на основі загального, рівного та прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Підготовка та проведення виборів регулюється Конституцією України, цим Кодексом, Законами України «Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний регістр виборців», іншими законами України, а також прийнятими відповідно до них іншими актами законодавства та актами Центральної виборчої комісії.  

З урахуванням прийняття кодифікованого акту законодавства – Виборчого кодексу України, дуже актуальними є надання послуг Адвокатами щодо дотримання законності проведення виборів, подання всіх необхідних документів для участі в голосуванні кандидатів на пост Президента, кандидатів у Народні депутати України та депутатів органів місцевого самоврядування до Центральної виборчої комісії .

Адвокати БЮРО мають великий досвід у проведенні виборів Президента України та виборів народних депутатів України, у тому числі як голів Окружних (територіальних) виборчих комісій, членів ОВК, спостерігачів.

  Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  1000 судових процесів позаду
  98% виграних справ
  80% клієнтів приходять за рекомендацією
  Компетентність
  Порядність
  Досягнення результату
  Індивідуальний підхід