Послуги бюро

Адвокати БЮРО мають практику у юридичному бізнесі понад 10 років. За час роботи було систематизовано роботу та налагоджено документообіг багатьох підприємств різних організаційно-правових форм, досягнуто оптимального рішення щодо спорів, учасниками яких були юридичні або фізичні особи. Окрім практичного досвіду, у гонці за постійною роботою над собою, адвокати БЮРО беруть участь у конференціях, круглих столах, симпозіумах.

Усі адвокати бюро є практикуючими адвокатами. Основними видами юридичної діяльності БЮРО є супровід господарської діяльності підприємств, супровід процедури будівництва від процесу виділення земельної ділянки з відповідним цільовим призначенням до введення завершеного об’єкта будівництва в експлуатацію та оформлення нею права власності. Також БЮРО супроводжує угоди, пов’язані з відчуженням чи придбанням корпоративних прав; веденням процедур банкрутства юридичних та фізичних осіб. Також БЮРО надає послуги з цивільних та адміністративних справ у спорах з органами державної влади, земельних, сімейних спорів, спорах, пов’язаних із визнанням, запереченням права власності тощо.

Головним принципом адвокатської діяльності БЮРО є професійне надання юридичних послуг у складних та відповідно цікавих справах. Адже для адвоката головне — це не лише надання захисту клієнта на стадії судового розгляду справи, а надання юридичної допомоги, щоб уникнути таких судових суперечок, тобто в процесі позасудового врегулювання суперечок — медіації.

Медіація є найбільш м’якою формою альтернативного вирішення суперечок. Під час процедури медіації сторони, що беруть участь у конфлікті, самостійно приходять до взаємовигідного вирішення, спираючись на досвід, знання та вміння медіатора. Вирішення суперечки повністю залежить від волі самих сперечаються.

Основними видами діяльності АДВОКАТСЬКОГО БЮРО є супровід корпоративних клієнтів, захист від кримінальних переслідувань громадян України та іноземців, супровід процедур будівництва об’єктів нерухомості, земельні правовідносини та ведення процедур банкрутства боржника. Також видами практик АДВОКАТСЬКОГО БЮРО є цивільні, адміністративні справи у спорах із органами державної влади.

Головним принципом адвокатської діяльності БЮРО є професійне надання юридичних послуг у складних та відповідно цікавих справах. Адже для адвоката головне — це не лише захист клієнта з метою отримання матеріальної винагороди, а й досягнення максимального результату, зумовленого клієнтом.

Чому клієнт звертається до адвоката, а не до інших фахівців у галузі права?

Адвокат має як теоретичні знання, а й практичний неоціненний досвід. Варто також зазначити, що адвокат, порівняно з юристами, за неналежне виконання зобов’язань, зазначених договором про надання правової допомоги, може позбутися свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Це обов’язково зобов’язує адвокатів відповідально і особливо уважно ставитися до кожного клієнту. Також адвокат, у межах профільного закону, має гарантії невтручання у його адвокатську діяльність посадовими особами органів виконавчої, судової влади.

Коли ж можуть знадобитися послуги Адвокатського бюро або консультація адвоката?

Тут прикладів у нашому повсякденному житті є дуже багато. Будь-який випадок вимагає ретельного індивідуального підходу, а також ретельного аналізу всіх складових цієї ситуації, що виникають і потребують врегулювання. Існує думка, що потреба у послугах адвоката виникає безпосередньо на стадії судового розгляду у справі в тому чи іншому суді. Природно, ця думка помилкова.

Висококваліфіковане представництво адвокатів БЮРО у суді

Надання юридичної допомоги Адвокатським БЮРО в суді — це гарантії того, що клієнт під час судового процесу почуватиметься повністю захищеним, і буде повною мірою поінформований про всі обставини розгляду справи, переваги та ризики, права та обов’язки сторони в процесі. Адвокат, який здійснює представництво інтересів у суді, здатний швидко та ефективно продумувати стратегію захисту клієнта, забезпечивши цим максимальні права на перемогу.

Відомі сотні прикладів того, як за допомогою професійних адвокатів люди вигравали найбезнадійніші судові процеси. Тому звернення до «захисника» за консультацією у разі спірних справ та питань має стояти у Вас на першому місці. Пам’ятайте також, що закон адвокат може тлумачити прямо або діаметрально протилежно, і невідомо якою стороною він може повернутися до Вас.