Розгляд справи щодо призначення прокурора Київської області в порядку адміністративного судочинства

Сьогодні, в Окружному адміністративному суді м. Києва під головуванням судді Арсірія, відбулося чергове судове засідання за моїм позовом про визнання протиправним та скасування наказу про призначення Бондаренка Є.В. на посаду прокурора Київської області. В судове засідання сам Бондаренко не з’явився, направив представника – прокурора відділу прокуратури Київської області. Впевненість в постановленні «правильного» рішення не дали змогу прокурору області витратити свій «дорогоцінний час» на відвідування суду.

Протягом судового засідання та надання пояснень сторонами адміністративного процесу, а також постановлення питань відповідачу та третій особі, стало зрозуміло яке саме рішення має ухвалити суд за наслідками розгляду справи. У задоволенні усіх клопотань позивача було відмовлено (навіть у тих, з яких раніше судом було постановлено рішення – витребування особової справи Бондаренко та доказів, що обґрунтовують призначення прокурора на посаду), суд закінчив з’ясування обставин у справі та почав перевіряти їх доказами. Однак, враховуючи надання Генеральної прокуратурою України наказу про призначення прокурора області, мною було подано клопотання про оголошення перерви в судовому засіданні задля отримання можливості ознайомитися з матеріалами адміністративної справи.

Незважаючи на те, що судове засідання відкладено, матеріали адміністративної справи не містять жодних доказів та обґрунтувань правомірності видачі наказу про призначення Бондаренка Є.В., гадаю, що постанова суду є передбачуваною. Розгляд справи відкладено на 29.08.2016р. Всім зацікавленим особам у результатах розгляду цієї справи, пропоную долучитися до розгляду. Можливо разом ми здолаємо корумпованість та застосування адміністративного ресурсу в судах України.

  Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  1000 судових процесів позаду
  98% виграних справ
  80% клієнтів приходять за рекомендацією
  Компетентність
  Порядність
  Досягнення результату
  Індивідуальний підхід