Відшкодування шкоди внаслідок військової агресії РФ

            У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” 24 лютого 2022 року на підставі Указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» в Україні введено воєнний стан, затвердженого Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”.

            На даний час воєнний стан триває. Указом Президента України № 341/2022 від 17 травня 2022 року  продовжено дію воєнного стану з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 року на 90 діб.

            Внаслідок військової агресії РФ дуже багато громадян України залишилися без даху над головою (втратили житло та інші об’єкти нерухомості), втратили автомобілі, а деякі й віддали життя за незалежність нашої країни.

            На законодавчому рівні прийнято низку нормативно-правових актів, що регулюють порядок компенсації грошових коштів за втрачене житло та порядок відшкодування шкоди (проведення виплат), пов’язаних зі смертю військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану.

            Так, на сьогоднішній день внаслідок військової агресії нівелюється невід’ємне право людини та громадянина України – право на життя.

            Слід пам’ятати, що належна процедура оформлення втраченого майна визначається законодавством України, прийнятого не лише під час воєнного стану на території України, але й актами законодавства, що існували до 24.02.2022р.  та є чинними на момент їх застосування у тих чи інших правовідносинах з органами державної влади.

Тривалий час відшкодування шкоди та проведення виплат на користь постраждалих українських сімей може бути скорочений завдяки злагодженій роботі адвокатів бюро.

Правова допомога у подібних правовідносинах є запорукою досягнення результату та стягнення коштів на користь потерпілих осіб внаслідок військової агресії РФ.

  Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  1000 судових процесів позаду
  98% виграних справ
  80% клієнтів приходять за рекомендацією
  Компетентність
  Порядність
  Досягнення результату
  Індивідуальний підхід